Zapojte své občany
do rozhodování.

Od New Yorku až po Jeseník. S participací pomáháme desítkám měst, škol a organizací. Na hlasovací platformě Decision 21 zajistíme participativní rozpočet, průzkum i hlasování v soutěži.

více informací

Do rozhodování jsme zapojili přes 1 milion lidí, ve více jak 500 projektech, na 4 kontinentech.

Proč to děláme

Naší vizí je vytvořit společnost, ve které se lidé aktivně zajímají o své okolí a pečují o něj. Mají zájem podílet se na veřejném životě a rozhodovat o otázkách, které se jich týkají. Zároveň chceme pomoci tvořit prostor, který lokálním autoritám usnadní zapojování občanů do rozhodování. Proto jsme vyvinuli unikátní online platformu pro občanskou participaci. Vychází z odborných poznatků, je jednoduchá, intuitivní a všestranná. Díky metodě více hlasů pomůže najít optimální řešení, na kterém se většina zúčastněných shodne.

"When we learn to better cooperate together, make decisions and find consensus, we can live more peacefully and joyfully as a whole society. That is why in 2013 I came up with the innovative voting system D21, which allows us to reach a better consensus in our decisions and prevent the polarization of society. It is precisely its political implementation that will bring global change."

Karel Janeček, founder and author of the D21 method

Jak funguje hlasovací metoda D21

Hlasování pomocí metody D21 umožňuje udělit více hlasů a v případě potřeby také hlas minusový. Počet hlasů vždy závisí na konkrétním hlasování. Autorem hlasovací metody je matematik a sociální reformátor Karel Janeček. Jak v praxi funguje systém, který zajistí širší shodu a upozorní na zásadní kontroverze? Podívejte se na výsledky úspěšné online volební hry Prezident 21.

Platforma Decision 21 vám zaručuje

Bezpečnost dat i osobních údajů

Uživatelsky jednoduché technologie

Hlasovací metodu výhodnou pro všechny

Co se u nás děje